Služby

Vyhodnotenie úvodného dotazníka

Po vyplnení a odoslaní nezáväzného úvodného dotazníka vyhodnotím, či spolu môžeme začať pracovať alebo je Tvoj problém mimo môjho záberu a odporučím Ti na koho sa obrátiť.

Link na dotazník: 

https://forms.gle/egQ47HfUBE8To4MT9

Osobná konzultácia

Pri šálke kávy si spolu prejdeme Tvoju situáciu, pocity, zadefinujeme problém a začneme pracovať na odhalení jeho príčiny a neskôr aj na jej odstránení. Osobné konzultácie robím primárne v Košiciach, niekedy aj v Bratislave.

Konzultácia na diaľku

Ak nás delí priveľká vzdialenosť alebo je to pre Teba jednoducho komfortnejšie, prípadne potrebuješ rýchlu pomoc večer, cez víkend..., vieme spolu pracovať aj cez telefón alebo video hovor.

Analýza textovej komunikácie

Túto službu považuj len za doplnkovú, rozhodne nenahrádza plnohodnotnú konzultáciu vedenú rozhovorom. Keďže sa dnes ale naše vzťahy vo významnej miere odohrávajú aj cez rôzne online chaty, SMSky a textujeme v podstate denne, viem sa na Tvoj vzťah pozrieť aj z tejto stránky. Ak odhodíš zábrany a vyzdieľaš so mnou textovú konverzáciu, ktorá Ťa trápi, vysvetlím, kde je koreň problému a nasmerujem Ťa k zmene.

Písomný záver

Vzťahové konzultácie bývajú niekedy emočne veľmi náročné. Človek sa zdôveruje a rozpráva o veciach, na ktoré často nie je vôbec pyšný. Ak cítiš, že máš po konzultácii v hlave zmätok a nevieš si spätne na všetky moje rady spomenúť, pošlem Ti krátky písomný záver, ktorý Ti s tým pomôže.