Služby

Vitaj! Na tomto mieste nájdeš prehľad služieb, ktoré ponúkam. Určite sa nemusíš hanbiť alebo obávať ma osloviť, problémy so vzťahmi postretli už každú z nás a určite je lepšie ich riešiť vo dvojici, rýchlo, diskrétne a hlavne s niekým, kto má vzdelanie a skúsenosti v tomto smere. S klientkami si zvyknem tykať, naše rozhovory sú úprimné, neformálne a samozrejme 100%-ne diskrétne. Niekomu postačí na posun už jedna konzultácia, priemerný počet konzultácií z mojich skúseností sú zhruba tri. Tak sa netráp sama, pomohla som stovkám žien a rada pomôžem aj tebe.

Osobná konzultácia

Pri šálke kávy si spolu prejdeme tvoju situáciu, pocity, zadefinujeme problém a začneme pracovať na odhalení jeho príčiny a neskôr aj na jej odstránení. Osobné konzultácie robím primárne v Košiciach, niekedy aj v Bratislave.

Konzultácia na diaľku

Ak nás delí priveľká vzdialenosť alebo je to pre teba jednoducho komfortnejšie, prípadne potrebuješ rýchlu pomoc večer, cez víkend..., vieme spolu pracovať aj cez telefón alebo video hovor. S dlhodobejšími  klientkami konzultujeme po dohode aj písomne.

Analýza textovej komunikácie

Túto službu považuj len za doplnkovú, rozhodne nenahrádza plnohodnotnú konzultáciu vedenú rozhovorom. Keďže sa dnes ale naše vzťahy vo významnej miere odohrávajú aj cez rôzne online chaty, SMSky a textujeme v podstate denne, viem sa na tvoj vzťah pozrieť aj z tejto stránky. Ak odhodíš zábrany a vyzdieľaš so mnou textovú konverzáciu, ktorá ťa trápi, vysvetlím, kde je koreň problému a nasmerujem ťa k zmene.

Písomný záver

Vzťahové konzultácie bývajú niekedy emočne veľmi náročné. Človek sa zdôveruje a rozpráva o veciach, na ktoré často nie je vôbec pyšný. Ak cítiš, že máš po konzultácii v hlave zmätok a nevieš si spätne na všetky moje rady spomenúť, pošlem ti krátky písomný záver, ktorý ti s tým pomôže.

Ďalšie služby

Okrem individuálneho koučingu zabezpečujem aj tematické skupinové prednášky, workshopy, webináre a pod. podľa špecifických požiadaviek zadávateľa. Pre médiá so záujmom o vzťahové témy viem spracovať článok, poskytnúť rozhovor...


Mám záujem dohodnúť si konzultáciu alebo sa dozvedieť viac