O mne

Volám sa Michala. Meno, s ktorým som si od detstva užila svoje. Dlho mi vadilo, že sa nevolám ako každá poriadna Michaela, ale časom človek nájde čaro aj v tejto inakosti :)


V profesnom živote som sa venovala riadeniu a rozvoju ľudských zdrojov, neskôr som prešla k PR, marketingu a zatiaľ posledným posunom v mojom živote je poslanie vzťahovej poradkyne.

Mám za sebou dlhoročný vzťah ukončený rozvodom manželstva a tri úžasné deti. Túto svoju osobnú skúsenosť som pretavila do záujmu o psychológiu a partnerské vzťahy a dva roky strávila rozvojom a intenzívnym vzdelávaním sa v tejto oblasti. Učím sa ale neustále, pretože ma to jednak nesmierne baví a za druhé vzťahy sú jedna z tých oblastí, ktorá sa dá študovať naozaj celý život.


Som členkou Medzinárodnej asociácie profesionálnych vzťahových koučov (IAPO International Association of Professional Relationship Coaches) a držiteľkou certifikátu Relationship Coach Certificate. V individuálnom koučingu som pracovala už s viac ako 400 ženami a tiež desiatkami mužov.

V roku 2020 som vydala svoju prvú knihu venovanú ženám a vzťahom  Láska je polievka a ja som vidlička. V novembri 2021 prichádza na svet druhá s názvom Listy Hane.

Prednostne sa venujem vzťahovému poradenstvu určenému ženám, sem tam však pracujem aj s mužmi. Nerobím mediácie, psychologické terapie, neliečim hlboké traumy, fóbie ani nepredpovedám budúcnosť :)

Ďakujem za prejavenú dôveru a teším sa na ďalšie inšpiratívne stretnutia!

Vaša Michala


SPOLUPRACUJEM A PUBLIKUJEM PRE TIETO MÉDIÁ