O mne

Volám sa Michala. Meno, s ktorým som si od detstva užila svoje. Dlho mi vadilo, že sa nevolám ako každá poriadna Michaela, ale časom človek nájde čaro aj v tejto inakosti :)

V profesnom živote som  sa venovala riadeniu ľudských zdrojov, neskôr som prešla k PR a marketingu a zatiaľ posledným posunom v mojom živote je poslanie vzťahového poradcu.

Som mamou troch detí a mám za sebou dlhoročný vzťah ukončený rozvodom manželstva. Túto svoju osobnú skúsenosť som pretavila do záujmu o psychológiu a partnerské vzťahy a roky 2018 - 2020 som strávila rozvojom a intenzívnym vzdelávaním sa v tejto oblasti. Vzdelávam sa ale neustále, pretože vzťahy sú jedna nekonečná téma.

Som členkou Medzinárodnej asociácie profesionálnych vzťahových koučov (IAPO International Association of Professional Relationship Coaches) a držiteľkou certifikátu Relationship Coach Certificate.

V úvode roku 2020 som založila ženskú komunitu More Amore a postavila tento web a v jeho závere vydala svoju prvú knihu venovanú ženám a vzťahom  Láska je polievka a ja som vidlička. V novembri 2021 plánujem vydanie druhej s názvom Listy Hane.

Prednostne sa venujem vzťahovému poradenstvu určenému ženám, sem tam však pracujem aj s mužmi. Nerobím mediácie, psychologické terapie, neliečim hlboké traumy, fóbie ani nepredpovedám budúcnosť :)

Ďakujem za prejavenú dôveru a teším sa na ďalšie inšpiratívne stretnutia!

Vaša Michala


SPOLUPRACUJEM A PUBLIKUJEM PRE TIETO MÉDIÁ