ŽENA VYTÚŽENÁ / Sloboda

06.10.2020

Dokážte, aby sa muž vo vzťahu s Vami cítil slobodný a on Vás neopustí. Muži doslova prahnú po emočnej blízkosti, láske, pochopení a prijatí ich skutočného ja. Chcú byť pochopení, prijatí a tým pádom emočne slobodní.

Muži to nemusia mať naformulované vedome presne takto a dokonca to nemusia vedieť ani vôbec naformulovať, ale v podvedomí sa im vždy objavujú tieto alebo podobné otázky, odpovede na ktoré následne definujú ich city.

1. Nechá má táto žena rozvíjať moju kariéru, priateľstvá a koníčky?

2. Cítim sa komfortne, keď mám pri nej rozprávať o svojich pocitoch? (Nemusia to byť len pocity, ktoré cíti vo vzťahu k Vám, ide o to, či cíti, že pred Vami dokáže uvoľnene hovoriť o radosti, zrade, hanbe, starchu, smútku, netrpezlivosti, odhodlanosti..........)

3. Cítim sa pri nej "ľahší" alebo "ťažší"?

Ak sa bude chlap komplikovane hoc i len podvedome vysporadúvať s odpoveďami na tieto otázky, je to len otázka času, kedy ucítite jeho odťažitosť, ústup a chlad. Veľmi často, keď chlap vycúva zo začínajúceho vzťahu nie je dôvodom nedostatočná chémia, sexuálne napätie, môže tam byť aj spoločný zmysel pre humor, rovnaký vkus, názorová zhoda v dôležitých otázkach...

Ak tam však chýba pocit slobody, ak chlap necíti, že v tom vzťahu môže byť absolútne bez obáv sám sebou, bez toho, aby to malo za následok pokusy ženy o jeho zmenu, tak to nikdy nebude ani pre jedného z Vás šťastný vzťah.

Keď sa muži cítia slobodní, prichádzajú k nám. Keď sa cítia zatlačení do kúta, budú hľadať najkratšiu únikovú cestu von.

Pár tipov, ako byť ženou, pri ktorej sa muž bude cítiť slobodný:

/Buď tým človekom, s ktorým môže hovoriť o ČOMKOĽVEK.

/Sama otvorene rozprávajt o svojich pocitoch, nesúď ho, neskáč mu do reči, v pokoji si vypočuj aj veci, na ktoré máš iný názor.

/Aktívne ho povzbudzuj v tom, aby sa venoval aj aktivitám, ktoré nebudete robiť spolu.

/Nesnaž sa manažovať jeho kalendár a voľný čas.

/Nekritizuj bezhlavo, necitlivo a v nesprávny čas jeho priateľov, rodinu a najbližšie osoby, s ktorými sám a rád trávi svoj voľný čas.

Live and let live!