ŽENA VYTÚŽENA / Neobyčajné spojenia

19.09.2020

Premýšľam, akou témou to tu celé odpáliť. Lebo vzťahy a chlapi, to je vlastne jedna nikdy nekončiaca téma, veď vieme, že áno? Skúsim dať na úvod niečo ako biblické desatoro, až na to, že to bude len šestoro. Ale aspoň sa to lepšie zapamätá! ....a z porušenia týchto pravidiel sa netreba chodiť spovedať.

Asi by bolo fajn zadefinovať si, kto je vlastne Žena vytúžená. Je to vlastne taká femme fatale, ktorá nepotrebuje krvavo červený rúž, aby z nej chlapi boli hotoví. A keď píšem hotoví, nemyslím tým hotoví na jednu noc, na víkend, na mesiac...

Hovoríme o žene, ktorá vytŕča z radu, no je prirodzená a aj u najvytrvalejších single jedincov a´la George Clooney z roku 2013 dokáže vyvolať chuť na kúpu snubného prsteňa!

Je to žena, ktorá chlapa magneticky priťahuje a nevyvoláva v ňom chuť bez zjavného dôvodu sa vzdialiť, odpojiť, byť sám, prestať komunikovať........

Kvízová otázka. Ktorá z týchto žien spĺňa najlepšie mužskú predstavu ideálnej ženy?

A) Michelle Obama - žena, ktorá vždy stojí po boku svojho muža, podporuje ho, ale má svoj názor nezávislosť?

B) Peťa Polnišová - žena, s ktorou je vždy sranda, neberie sa moc vážne a nerobi zbytočné drámy?

C) Snehulienka - milá, pekná, starostlivá, chápavá, čistá, nevinná?

D) Vraj najsexi slovenka Lucia Jovorčeková - sexi, provokatívna, zmyselná, sebavedomá?

Odpoveď je samozrejme zložitejšia. Nie je to ani jedna z týchto žien a zároveň je každou z nich. Čo je totižto maximálne atraktívne nie je iba jedna osobnostná poloha.

Nikto nehľadá IBA sexicu, IBA smejka, IBA starostlivú, milú mamičku..... To, čo mužov na nás priťahuje sú práve tie unikátne a často krát rozporuplné kúsky, z ktorých sa skladáme. Lebo stereotypné klišé je presným opakom príťažlivosti.

To, čo chlapa fascinuje je atypická kombinácia akoby viacerých žien v jednej. Má to v sebe každá z nás, žiadna nie sme IBA........, akurát sa niekedy tak vžijeme do tej jednej hlavnej role, že zabúdame na tie ostatné.

Keď sa staneme matkami napríklad. Prioritou je dieťa, starostlivosť, obetavosť, láskavosť. A zabudneme na srandu, zabudneme na vášeň, zabudneme na pracovné ambície.

Alebo dosiahneme profesionálny úspech a sme šéfová. Nesieme na pleciach bremeno zodpovednosti, máme vyhranený názor, disciplínu, ambíciu. Len už sa nám nedarí dostať do submisívnejšej polohy, rozplakať sa pred chlapom, neukazujeme svoju zraniteľnosť.

Uvediem teraz pár príkladov veľmi silných kontra spojení, ktoré zaručene fungujú. A niekedy nabudúce sa k tejto téme ešte vrátime, keď si rozoberieme, čo je "smrteľná" neodolateľná kombinácia u muža.

sila - starostlivosť

nezávislosť - schopnosť nechať sa hýčkať

inteligencia - skromnosť

hravosť - zodpovednosť

nežnosť - zvodnosť

úspech - zmysel pre humor

Skúste sa na tú Vašu jedinečnú kombináciu vedome každý deň zamerať a pestovať si ten kontrast, ktorý je Váš a nebojte sa vystupovať z vreca, do ktorého Vás hodili spolu s tisícami ďalších. Muž, o ktorého priazeň usilujete to ocení. A nie len on :)