ŽENA VYTÚŽENÁ / Nechaj ho vyhrať svoje srdce

29.09.2020

Síce dnešný muž už netrávi celý deň v pralese a neloví potravu, aby uživil svoju famíliu, ale verte tomu, že pár dekád, ktoré prešli od priemyselnej revolúcie a zásadne ovplyvnili ako dnešná spoločnosť funguje rozhodne nezmenili vnútorného lovca, ktorého má každý muž zakódovaného hlboko v DNA. Chlap potrebuje loviť, súťažiť a vyhrávať.

A čím je boj a súper ťažší, tým väčšiu cenu trofej má. Muži sú úplne prirodzene priťahovaní viac ženami, ktoré majú na výber, pri ktorých si nie sú od začiatku úplne istí a pri ktorých majú pocit, že sa musia snažiť.

Zároveň chcú mať pocit, že oni sami majú istú kontrolu nad tým, kam a akým tempom sa vzťah uberá a nie že boli do vzťahu a záväzkov vmanévrovaní rôznymi ženskými lsťami a taktikami alebo nulovým priestorom pre ich aktívne vedenie vzťahu.

Opäť raz upozorňujem! Nechať ho vyhrať Vaše srdce a loviť rozhodne NEZNAMENÁ, že budete hrať nedostupnú ľadovú kráľovnú. To nebaví nikoho, žiadny normálny chlap sa nebude dostávať až niekam na hranu svojej sebaúcty s opakovaným nulovým výsledkom. Toto skutočne používať iba na chlapov, ktorých sa chcete zbaviť :)

Aby ssi podporila jeho snaženie a chuť dobývať Tvoje srdce, urob zakaždým jeho krokom k Tebe jeden krok v ústrety aj Ty:

/ON: Pozve Ťa na rande a všetko je super. TY: O pár dní neskôr navrhni spoločný program Ty.

/ON: Chytí Ťa za ruku. TY: Silno ju stisni, žmurkni na neho, pritúľ sa.................

/ON: Pošle správu, ako super sa s Tebou cítil včera. TY: Napíš mu, že aj Ty si s ním mala skvelý večer.

Vychutnávajte si to, neunáhlite to a užívajte si tie neopakovateľné chvíle, keď sa ten zázrak menom láska začína.