ŽENA VYTÚŽENÁ / Hranice a vysoké štandardy

22.09.2020

Žiadna žena vytúžená sa nezaobíde bez týchto dvoch absolútne nevyhnutných ingrediencií. Hranice a vysoké nároky/štandardy sú ako soľ v kuchyni alebo perfektné rifle v šatníku. Keď Vám chýbajú, nie, že nebudete za hviezdu, ale nenavaríte poriadne ani len ryžu a po väčšinu dní budete mať s prepáčením holú riť.

No, dramatický úvod za nami, ale fakt je toto potrebné zdôrazňovať si denne, pretože toto je alfa a omega. Nedostatok sebaúcty a schopnosti si vytýčiť jasné hranice a štandardy môže končiť aj veľmi veľmi zle.

Ženy, ktoré zažili násilie zo strany partnera, toxické vzťahy, manipulácie, nevery, psychologické týranie, zosmiešňovanie, útlak a napriek tomu v týchto vzťahoch zotrvávali by o tom vedeli povedať svoje. Každá z nás vieme a čítame si o tom kade tade, že máme mať sebaúctu, hranice a nenechať zo sebou zametať.

Dnes chcem ale o tejto schopnosti hovoriť v trochu inom kontexte.

Dajme bokom fakt, že je to pre nás samotné extrémne dôležité a pobavme sa chvíľu o tom, že ak to zvládneme, nie len že budeme žiť spokojnejší a kvalitnejší život, ale bude to zároveň jedno mega silné afrodiziakum pre SPRÁVNYCH mužov. Schválne zvýrazňujem, že pre správnych, pretože je jasné, že ak si nastavíte pevné hranice a vysoké štandardy a nebudete ochotné ich pod akýmkoľvek vplyvom posúvať, tak toxickí, narcistickí a manipulatívni chlapi sa Vám vyhnú oblúkom. Čiže je to vlastne win-win-win situácia!

Prečo je sebaúcta taká atraktívna?

Asi ste už zažili situáciu, že ste sa mužovi páčili, ale nikam to veľmi neviedlo. Lebo "páčiť sa" je málo. Mužom sa môže denne zapáčiť dokonca viacero žien. Potrebujete u muža vyvolať TÚŽBU.

A čo (správni!) muži tajne túžia vidieť na svojich ženách viac ako erotickú bielizeň? HRANICE & VYSOKÉ ŠTANDARDY!

Muži sú priťahovanými ženami, ktoré majú vybudovanú sebaúctu a ktoré sú kedykoľvek schopné odpochodovať z akejkoľvek situácie, prostredia alebo vzťahu, kde sa s nimi nezaobchádza v súlade s ich hranicami alebo štandardami.

Muža to jednak inšpiruje a motivuje byť v prítomnosti týchto žien svojim lepším ja a za druhé muži týmto ženám pripisujú vysokú hodnotu, rešpektujú ich a vážia si ich.

Pozor! Neznamená to, že máte byť panovačné, neústupčivé, tvrdohlavé a egocentrické vysielačky, čo všetko vedia sami najlepšie.

TOTO ÁNO:

/Buďte vždy úprimné a otvorené v tom, čo sa Vám vo vzťahu páči alebo nepáči.

/Pestujte svoju integritu a nemeňte svoje postoje len preto, aby ste sa mu zapáčili.

TOTO NIE:

/Nebojte sa nahlas pomenovať chovanie, ktoré Vám u muža prekáža (pokojne a asertívne).

/Nezačnite sa automaticky tváriť, že sa Vám páči to, čo jemu, nemusíte zrazu zmeniť vkus, názor alebo postoj kvôli nemu a nemusíte s ním vždy súhlasiť.

Ak si môžete zvoliť medzi tým byť osobou, ktorú má každý rád a ktorá všetkým vyhovie alebo rešpektovanou osobnosťou, vyberte si druhú možnosť. Je omnoho príťažlivejšia :)

Hlavu, opätky a štandardy majte vždy vysoko! :)