Toho chlapa chcem! A Ty ho chceš tiež :)

17.10.2020

Vždy, keď chcem niečo rýchlo vysvetliť alebo sa po dlhej dobe konečne rozhodnúť, začnem veci zjednodušovať. Pretože niekedy je dobré zahrať sa na čierno-biely svet a ignorovať, že je nás tu 7,5 miliárd jedinečných jedincov. Tak si teraz poďme všetkých chlapov rozdeliť do dvoch množín, aj keď to voči nim nie je úplne fér. Ale bude to len také cvičenie, výsledkom ktorého bude silný Aha! moment a oni nám to určite odpustia :)

MNOŽINA ČÍSLO JEDEN - (PRÍLIŠ) DOBRÍ CHLAPCI

V prvej množine máme chlapov, ktorí sú milí, láskaví, obetaví, starostliví, poskytujúci nám podporu a oporu. Sú to chlapi, pri ktorých nevieš, čo je to neistota a strach, pri ktorých sa cítiš ako jediná, obdivovaná, niekedy až uctievaná.

Všetko to znie na papieri skvele, akurát, že život s nimi býva strašná NUDA. Tento typ chlapa skáče ako Ty pískaš, je vždy za dobrého, ani naštvať sa na neho nedá a muži z tejto množiny často zažívajú so ženami vzťahy, kde zohráva svoju rolu ľútosť. Najväčší extrémisti sú schopní sa Ti ospravedlniť, aj keď ich Ty podvedieš. Je to príhoda zo života, takže áno, nie len my ženy robíme zúfalé veci.

Ťažko sa to s nimi ukončuje a často vetou "si pre mňa až príliš dobrý, nezaslúžim si Ťa" mysliac si, že to bude pre nich o čosi znesiteľnejšie.

Jasné, sú ženy, ktorým nezdravo submisívny prístup a konštantné lietanie s pávím perom okolo ich zadkov maximálne vyhovuje, ale práca s touto skupinou žien je úplne o inom, ostanem teda ďalej radiť nám priemerným nevyšinutým ženám tvoriacich väčšinu. Teda dúfam, že sme v prevahe :)

MNOŽINA ČÍSLO 2 - ZLÍ CHLAPCI

Je jasné, že v druhej množine musia byť logicky všetci tí sebavedomí alfasamci, bad boys, playboys ktorí sú neuveriteľne vzrušujúci, ich správanie a reakcie sú nevypočítateľné a vo vzťahu s nimi jedna nikdy nevie, na čom je.

Kým prvá skupina chlapov pred Vami nemá žiadne tajomstvo, títo guys Vám málokedy povedia celú pravdu. Život s nimi je taliansky hurikán nabitý emóciami celého spektra, keď je to dobre, tak sa tomu nič nevyrovná ale keď je zle, je fakt zle.

Títo chlapi sú vnútorne nestabilní a ich neistota je prekrytá narcizmom, aroganciou, egoizmom, povýšeneckým správaním k ženám ako celku a podobne.

No, vyzerá to dosť na nič s týmito dvoma množinami, jedna ani nevie, čo je menšie zlo či väčšie dobro, ale pozor! Dobrou správou je, že tie množiny majú svoj prienik. ÁNO, ÁNO, on skutočne existuje!

PRIENIK MNOŽÍN - DOBRÍ CHLAPI S HRANOU

Toto sú chalani, ktorí majú v sebe mix z oboch skupín a nie sú IBA takoví alebo IBA makoví. Ich príťažlivosť a neodolateľnosť spočíva v KOMBINÁCII PROTIKLADOV.

Zlúčenie dvoch zdanlivo odporujúcich si kvalít v jednom človeku vždy vytvára tzv. UNIKÁTNE SPOJENIE, čo z nich robí niečo ako ohrozený živočíšny druh.

Uvediem názorný príklad, dajme tomu z baru.

Stretneš večer vonku chalana, ktorý sa Ti páči a zjavne aj Ty jemu. Kúpi Ti drink a začnete sa spolu baviť. Pôsobí na Teba sebavedomo, vie flirtovať, smeješ sa s ním celý večer, dokáže balansovať na hrane, no proste typický playboy, prebehne Ti hlavou a podvedome ho zaraďuješ do množiny číslo 2 s výhľadom na nejaký rýchly románik. Páči sa Ti, ale nie si z neho absolútne hotová, lebo takých si už v živote stretla mnoho a vieš, že je nahraditeľný. Čo sa ale v Tebe udeje, keď ten chalan zrazu príde a povie Ti, že to bol pre neho úžasný večer, ale že je už dosť hodín, zavolá Ti taxi, dá nežnú pusu na líce, poprosí Ťa, aby si mu poslala správu, že si došla v poriadku a sľúbi, že cez týždeň zavolá? ....a on fakt zavolá? V tom momente pochopíš, že nahradiť ho nebude úplne tak jednoduché a že si stretla ohrozený živočíšny druh z prieniku množín.

Dobrá správa je, že títo muži naozaj existujú a ešte lepšia, že takého môžeš mať aj Ty a nemusíš vo svojom živote robiť stále iba kompromisy. A ako k sebe pritiahneš práve tohto jednorožca? No predsa tak, že sama budeš unikátna, ťažko nahraditeľná žena, ktorá nie je IBA, alebo IBA, ale nesie v sebe neodolateľnú auru toho krásneho pestrofarebného prieniku, z ktorého prichádza.

Chceš návod, ako preplávať hranicu tej Tvojej množiny? Veď o tom to tu celé je, tak čítaj, pýtaj sa a pracuj na sebe.