Napoj sa na svoju ženskú energiu

14.10.2020

Viem, že pre mnohé z nás, ktoré sa snažíme nájsť svojho Pána Božského alebo prebudiť v tom našom chlapovi viac lásky, vášne, citov... to častokrát vyvoláva pocit, že bojujeme vo vojne bez zbraní, bez akejkoľvek stratégie a navyše proti nepriateľovi, o ktorom vieme veľmi málo. Je to únavné a frustrujúce.

FUNKČNÉ PREŤAŽENIE

Nebezpečné na tom je však to, že keď sa cítime vyčerpane a na dne sme veľmi náchylné začať robiť vo vzťahoch alebo potenciálnych vzťahoch tie najväčšie chyby. Čím viac sa snažíme získať lásku, akú chceme, tým viac mužov od seba odpudzujeme. Paradox či logika? Začneme sa chlapom podsúvať, robiť všemožné veci, aby sme ich potešili a uspokojili, nakupujeme si sexy prádielka, podávame teplé večere, začneme cvičiť, vyhadzovať majland za kozmetiku a dávame a dávame a dávame a robíme a robíme a robíme. Túto usilovnú fázu volám FUNKČNÉ PREŤAŽENIE.

Veríme, že ak budeme robiť všetko, čo mu na očiach vidíme a ešte viac, tak si chlap predsa musí v duchu povedať: "Ach Bože, som ja ale blbec, mal by som sa zmeniť a konečne dať tejto fantastickej žene lásku a vzťah, aký si zaslúži". No, istá logika v tom je, akurát, že vôbec nefunguje!

Zúfalá a vystresovaná žena žijúca v strachu, že nie je dosť dobrá, že stratí/nezíska chlapa, ktorá začne makať na vzťahu ako pominutá, dosiahne len jedno. Vyvolá v chlapovi akurát tak pocit tlaku a dojem, že ho zúfalo potrebuje, lebo bez neho sama nevie žiť.

Správni chlapi sa totiž chcú starať o svoje ženy, byť im nablízku a robiť ich šťastnými. ALE VŽDY IBA AKO VÝSLEDOK ICH VLASTNEJ SLOBODNEJ VOĽBY.

To, čo chcem ja ako žena je cítiť sa pri mojom mužovi v úplnom bezpečí, krásna, cítiť, že ma nikdy neopustí a vidieť, že ma miluje bez pochybností, či na svete náhodou pre neho nemôže existovať iná, lepšia žena ako som ja. A Ty chceš pravdepodobne to isté, čo aj ja, lebo sme vo svojej prapodstate rovnaké, sme ženy.

AKO TO CELÉ ZVRÁTIŤ A PRESTAŤ ROBIŤ TO, ČO NEFUNGUJE

Zlaté pravidlo, ktoré musíš pochopiť a postupne sa ním začať aj riadiť je toto: Vždy, keď sa prepneš z režimu SOM do režimu ROBÍM uberáš svojmu mužovi chuť na to, aby k Tebe prišiel bližšie a niečo pekné pre Teba urobil.

Čím viac sa snažíš od neho niečo dostať, tým je on menej ochotný to pre Teba urobiť. Zahŕňa to pozornosť, romantiku, vášeň, sex aj jeho celé srdce. Je úplne v poriadku navariť mu 5 chodovú večeru, pokiaľ je vzťah zdravý a vyrovnaný, on si v ňom "robí svoju robotu" a adekvátne do Teba investuje (nemyslíme peniaze). Ak si však vezmeš v piatok dovolenku, len aby si nakúpila a navarila romantickú večeru, za ktorú by sa nehanbil ani šéfkuchár v Michellinskej reštaurácii, lebo mu chceš ukázať, ako veľmi ho ľúbiš a po večeri len tak medzi rečou nadhodíš, že by to bolo fajn, ak by Ťa aj on niekedy pozval na večeru alebo nejako prekvapil, úplne ho tým vypneš. Pretože vycíti, že si tú večeru nenavarila úprimne a bez postranných úmyslov, ale že večera bol len nástroj ako ho vmanipulovať do pocitu viny, že sa o neho staráš viac ako on o Teba.

Muži prejavujú lásku tým, že niečo pre svoje ženy ROBIA, mužovu lásku vždy najlepšie posúdiš cez jeho ČINY. Ak sa Ty budeš snažiť niečo od neho získať svojim ROBENÍM, v podstate preberáš vo vzťahu jeho základnú rolu a muž sa bude cítiť neschopný a nepotrebný.

Muž sa potrebuje pri žene cítiť akože on ide naproti nej. A keď cítiš, že muž robí všetko preto, aby Ti bol bližšie, cítiš sa spokojne a bezpečne. Je to win - win situácia. Aby sa Tvoj vzťah s chlapom od základu zmenil, musíš znovuobjaviť a napojiť sa na základnú ženskú energiu, ktorá je v nás zakódovaná po tisícročia. My ženy, aj keď sme dnes po všetkých stránkach rovnoprávne s mužmi, aj keď sa o seba vieme postarať aj samé, aj keď mužov už v mnohých oblastiach vôbec nepotrebujeme, aj keď máme možnosti voľby, aj tak sme stále ženami, ktorých úlohou, nie je presviedčať chlapov, aby nás milovali a tvrdo pracovať na tom, aby videli, aké sme úžasné.

Našou prirodzenou energiou je PRIJÍMAŤ a BYŤ vo vzťahoch autentickými, úžasnými, hypnotizujúcimi, zmyselnými, tajomnými a citlivými bytosťami, ktoré mužov fascinujú, ktoré chcú muži dobýjať, pre ktoré chcú ROBIŤ všetko, čo im na očiach vidia a ktorým chcú DÁVAŤ.

Dávať lásku, bezpečie, ochranu a celé ich srdce.

Nádych, výdych. Si krásna, si úžasná, si jediná svojho druhu a zaslúžiš si byť milovaná.

PS: Dnes to bolo trochu ezoterické až spirituálne, nemusíš teda brať každú vetu doslovne, ale ten princíp je dôležitý ;)