LÁSKA JE POLIEVKA A JA SOM VIDLIČKA

Moja prvotina LÁSKA JE POLIEVKA A JA SOM VIDLIČKA vznikla výberom z poznámok i dlhších textov, ktoré som napísala od konca roka 2017. Časť z nich reflektuje moje vlastné autentické prežívanie, k niektorým som postupne dospela skúsenosťou a štúdiom psychológie partnerských vzťahov a k časti zápiskov ma inšpirovali samotné klientky v mojej vzťahovej poradni.


Táto kniha nechce byť ultimátnym návodom na dokonalý vzťah, mojou snahou bolo skôr vytvoriť pre ženy 21. storočia autentickú, ľahko stráviteľnú a nadčasovú barličku, o ktorú sa vo svojich životoch budú môcť opakovane oprieť vždy, keď to s láskou pôjde ako v lete na saniach. Mala by dodávať nádej, odvahu, rozveseľovať, ale i motivovať k potrebným zmenám.

Publikácia bude mať rozmer 13 x 17 cm, približne 300 strán a čitateľky v nej nájdu 150 rôznych zamyslení, konštatovaní, povzbudení a rád týkajúcich sa lásky, vzťahov, mužov i žien. Jej originálne grafické spracovanie ju zároveň predurčuje stať sa milým darčekom pre všetky ženy, single aj zadané, dvadsiatničky i tie v najlepších rokoch.

Rozdelená je do troch častí: ČASŤ PRVÁ - POVZBUDIVÁ, ČASŤ DRUHÁ - UVEDOMELÁ a ČASŤ TRETIA - NAKOPÁVACIA.

Odporúčaná maloobchodná cena knihy v kníhkupectvách je 14,99 EUR, pre priamy predaj cez moju vzťahovú poradňu je cena 12 EUR. Pokiaľ máš o knihu záujem, kontaktuj ma cez tento formulár a dohodneme sa na platbe a spôsobe doručenia. ĎAKUJEM!